narushinobi

Witamy młodych ninja i życzymy miłej zabawy...

Ogłoszenie

PROSZĘ O KONTAKT ZE MNĄ NA GG 13573189...

#1 2009-12-25 16:20:30

 Syaoran

Administrator

Zarejestrowany: 2009-12-17
Posty: 79
Punktów :   

Informacje

W sprawie kontaktów ze zwierzętami to tak:

1.Każdy ładnie opisany (jego specjalne umiejętności, jutsu, wielkość, najlepiej zdjęcie).
2.Zanim zaczniesz pisać skontaktuj się ze mną.
3.Ja muszę zaakceptować.

To tyle ale pamiętać o skontaktowaniu się ze mną...


Imie: Syaoran
Nazwisko: Amura
Wioska: konoha
Ranga: student akademi
Chakra: 1000
Natura czakry:
Yang: 500
Drużyna:
Ekwipunek:
Nindo: Żyć tak by niczego nie żałować

Historia: Urodziłem się we wiosce na terenie błyskawic nieopodal Iwy. Od małego chciałem zostać ninja i zacząłem trenować. Gdy byłem w wieku 5 lat na wioskę najechali bandyci. Rodzice wiedzieli że kiedyś to nastąpi więc wcześniej zbudowali schron. Gdy bandyci przybyli do wioski natychmiast rodzice zabrali mnie do schronu. Jednak źli ninja znaleźli nas. Wtedy matka chwyciła mnie za rękę i zaczęła uciekać. Jednak to było na marne. Gonili nas. Wtedy matka schowała mnie w sekretnym miejscu o którym nawet mój ojciec nie wiedział. Powiedziała żebym nie ruszał się z tego miejsca przez dłuższy czas. O wszystkim pomyślała ponieważ miałem jedzenia i picia pod dostatkiem. Po pewnym czasie uspokoiło się więc wyszedłem. Wtedy zobaczyłem moich rodziców leżących na ziemi pełnej krwi. Ten widok pozostanie mi do końca życia. Wziąłem plecak i zapakowałem resztki żywności którą znalazłem i ruszyłem nie wiedząc gdzie mnie świat zabierze. W trakcie podróży skończyły się zapasy. Więc nie miałem wyjścia, musiałem kraść. Przez dłuższy czas chodziłem od wioski do wioski tylko po pożywienie. W końcu trafiłem do wioski zwanej Iwa. Wtedy przypomniałem sobie słowa moich rodziców. Mówili że zostanę wielkim ninja a ja ich nie zawiodę. Wtedy pierwszy raz poszedłem do akademii. Co dzień trenowałem jak szalony tylko po to by zostać najlepszy.

Jutsu:

Misje:
E-
D-
C-
B-
A-
S-

Statystyki:
Siła:4
Zręczność:6
Szybkość:10
Wytrzymałość:10

http://img128.imageshack.us/img128/1609/avtkl4.gif
http://www.saiyanisland.com/media/image … Sasuke.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.graopokemon.pun.pl www.densetsu-hentai.pun.pl www.caz.pun.pl www.amucelt.pun.pl www.pokemon-island.pun.pl