narushinobi

Witamy młodych ninja i życzymy miłej zabawy...

Ogłoszenie

PROSZĘ O KONTAKT ZE MNĄ NA GG 13573189...

#1 2009-12-17 12:04:35

 Syaoran

Administrator

Zarejestrowany: 2009-12-17
Posty: 79
Punktów :   

Regulamin

1.Zabranie się wszelkiego wyzywania na forum.
2.Zabrania się wszelkiej publikacji własnej strony przed uzgodnieniem tego ze mną lub innym adminem.
3.Jeżeli masz rodzeństwo to koniecznie poinformuj mnie lub inne go admina.
4.Przyprowadzenie jakiego kol wiek gracza, który będzie grał na forum wiąże się z nagrodom (nie kiepskawą).
5.Zabrania się tzw. teleportacji np:najpierw pisze posta w konoha a potem w kiri nie przechodząc przez bramę czy jakiego kol wiek środku.
6.Wszelkie pomysły lub jakiekolwiek problemy na forum kontakt na gg 13573289.


Teraz o forum



1.Status:


Na początek mamy 30 pkt na siłę; zręczność; szybkość; wytrzymałość. Można trenować 1h na dzień w siłowni np: piszesz posta że trenujesz siłę 1h i masz 1 pkt w siłę...

2.Chakra:


Na początek mamy 1000 i za każdą rangę wyżej dostajesz +500. Nie można ją wzmacniać. Wyjątek to za wykonanie misji (to ustala admin).

3.Wypłaty:


Student akademii(50Y)
Genin(100Y)
Chunin(150Y)
Jonin(250Y)
Elitarny Jonin(350Y)
Kage)500Y)
Sage(700Y)
Sanin(1000Y)

4.Misję:


Wykonuje się przy adminie. Nagroda jest wyznaczana przez admina...

5.Walki:


Odbywają się przy sędzi. Wyjądki to walki nieoficjalne...

To by było na tyle więc nie zapomnijcie o akceptowaniu...


Imie: Syaoran
Nazwisko: Amura
Wioska: konoha
Ranga: student akademi
Chakra: 1000
Natura czakry:
Yang: 500
Drużyna:
Ekwipunek:
Nindo: Żyć tak by niczego nie żałować

Historia: Urodziłem się we wiosce na terenie błyskawic nieopodal Iwy. Od małego chciałem zostać ninja i zacząłem trenować. Gdy byłem w wieku 5 lat na wioskę najechali bandyci. Rodzice wiedzieli że kiedyś to nastąpi więc wcześniej zbudowali schron. Gdy bandyci przybyli do wioski natychmiast rodzice zabrali mnie do schronu. Jednak źli ninja znaleźli nas. Wtedy matka chwyciła mnie za rękę i zaczęła uciekać. Jednak to było na marne. Gonili nas. Wtedy matka schowała mnie w sekretnym miejscu o którym nawet mój ojciec nie wiedział. Powiedziała żebym nie ruszał się z tego miejsca przez dłuższy czas. O wszystkim pomyślała ponieważ miałem jedzenia i picia pod dostatkiem. Po pewnym czasie uspokoiło się więc wyszedłem. Wtedy zobaczyłem moich rodziców leżących na ziemi pełnej krwi. Ten widok pozostanie mi do końca życia. Wziąłem plecak i zapakowałem resztki żywności którą znalazłem i ruszyłem nie wiedząc gdzie mnie świat zabierze. W trakcie podróży skończyły się zapasy. Więc nie miałem wyjścia, musiałem kraść. Przez dłuższy czas chodziłem od wioski do wioski tylko po pożywienie. W końcu trafiłem do wioski zwanej Iwa. Wtedy przypomniałem sobie słowa moich rodziców. Mówili że zostanę wielkim ninja a ja ich nie zawiodę. Wtedy pierwszy raz poszedłem do akademii. Co dzień trenowałem jak szalony tylko po to by zostać najlepszy.

Jutsu:

Misje:
E-
D-
C-
B-
A-
S-

Statystyki:
Siła:4
Zręczność:6
Szybkość:10
Wytrzymałość:10

http://img128.imageshack.us/img128/1609/avtkl4.gif
http://www.saiyanisland.com/media/image … Sasuke.gif

Offline

 

#2 2009-12-26 10:40:51

Hinata

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-26
Posty: 6
Punktów :   

Re: Regulamin

Akcept...


Imie: hinata
Nazwisko:hyuga
Wioska:Yuki
Ranga: student akademi
Chakra: 1000
Natura czakry:
Yang: 450
Drużyna:
Ekwipunek:
Nindo:odnaleść brata
Historia:żyłam z rodzicami i bratem spokojnie w klanie hyuga w wiosce deszczu lecz gdy miałam 6 lat wioske za atakowali ninja i porwali mi brata rodzice ukryli mnie w piwnicy a ninja ich zabili. Potem błąkałam się po lasah asz dotarłam do wioski yuki i żyłam samotnie w tei wiosce asz do najazdu ninjy z wioski oto[dzwięk] zginełam wtedy ale okazało się że to gemjutsu a ja tak naprawde byłam na polu bitwy pomiędzy yuki a oto ninja z yuki pomogli mi się wydostać. Od tamtej pory żyłam w yuki ale nigdy jeszcze z niej nie wyszłam lecz przypomniał mi się brat i wyszłam go szukać.Niaznalazłam go ale teraz mam jeden cel odszukać brata .

Jutsu:

Misje:
E-
D-
C-
B-
A-
S-

Statystyki
Siła:8
Zręczność:5
Szybkość:7
Wytrzymałość:16

Offline

 

#3 2009-12-28 13:34:12

sakura

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-26
Posty: 2
Punktów :   

Re: Regulamin

akceptuje regulamin


imię:sakura
nazwisko:haruno
wioska:konoha
Ranga:student akademii
Chakra:1000
Natura czakry:
Yang450
Drużyna
Ekwipunek
Nindo:żyć  tak aby nic nie żałować
Historia:Urodziłam się we wiosce konoha w trakcie wojny.Wiosce zaatakował lis o dziewięciu ogonah. wszyscy prubowali go zabić. Nikt niemugł wreszcie brzybył czwarty hokage i zapieczętował go we mnie.
Wszyscy mnie ignorowali aż do dzisiaj. moje mażenie to zostać hokage.
Jutsu:
Misje:
E-
D-
C-
B-
A-
S-
Statystyki:
Siła:10
Zręczność:5
Szybkość:5
Wytrzymałość:10

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gesz.pun.pl www.sp21klasa6.pun.pl www.speedwaygames10.pun.pl www.sp29.pun.pl www.brygadarr.pun.pl