narushinobi

Witamy młodych ninja i życzymy miłej zabawy...

Ogłoszenie

PROSZĘ O KONTAKT ZE MNĄ NA GG 13573189...

#1 2009-12-25 16:15:04

 Syaoran

Administrator

Zarejestrowany: 2009-12-17
Posty: 79
Punktów :   

Genjutsu

Kakkou's Genjutsu Interrogation Technique
Technika pozwalająca „przeszukiwać czyjś umysł w celu znalezienia jakichkolwiek potrzebnych informacji. Shinobi z silną wolą może się temu przeciwstawić. Wymagany jest kontakt z ciałem.
Czakra 1000
Ranga C

Kamira's Genjutsu
Ofiara techniki widzi tylko czarność może łatwo wpaść w pułapki.
Czakra 600
Ranga D

Kasumi Juusha no Jutsu
Tworzymy klony które posiadają naszą broń,kiedy ofiara walczy z klonami my chowamy się.
Czakra 100 za 2 klony.
Ranga C

Kokohi no Jutsu
Jedna z najsłabszych technik gen jutsu np: zmieniamy po prostu jakąś liczbę na drzwiach itp...
Czakra 300
Ranga D

Kori Shinchuu no Jutsu
Ofiarze wydaje się że kręci się w kółko i wydaje się jej tylko że dąży do celu.
Czakra 400
Ranga D

String Bean Bind
Z ziemi wyrasta roślina która zamyka w sobie ofiarę,dusi go i niszczy.
Czakra 800
Ranga C

Flower Petal Dissolve
Na ofiarę spadają płatki kwiatków.Następnie wydaję się mu że odpadają mu części ciała na których znajdują się płatki.
Czakra 800
Ranga C

Kasumi Juusha no Jutsu
Prosta technika a zarazem sprawiająca wiele problemów. Osoba wykonująca tą iluzję tworzy kilkanaście klonów. Co więcej, te replikacje mogą rzucać wszelkiego rodzaju bronią. Dużym plusem tej techniki jest to, że klony można pokonać, ale nie zniszczyć. Dzięki temu prawdziwy ninja czeka w ukryciu aż wróg się zmęczy.
Czakra 300
Ranga C

Magen Jubaku Satsu
Dosyć prosta technika Genjutsu, po złożeniu pieczęci użytkownik znika a za przeciwnikiem pojawia się spore drzewo które oplata go swoimi gałęziami dusząc go. Zablokowany rywal jest wtedy łatwym celem.
Czakra 800
Ranga B

Mateki  Mugen Onsa
Grając na flecie wciągamy ofiarę w gen jutsu.Nie może użyć kai.
Czakra 1500
Ranga A

Kokuangyou no jutsu
Te jutsu polega na uwięzieniu przeciwnika w ciemnym, nierealnym pomieszczeniu, w którym użytkownik bez trudu może zaatakować wroga. Uwięziona osoba musi liczyć jedynie na swoje zmysły słuchu i węchu.
Czakra 1700
Ranga B


Imie: Syaoran
Nazwisko: Amura
Wioska: konoha
Ranga: student akademi
Chakra: 1000
Natura czakry:
Yang: 500
Drużyna:
Ekwipunek:
Nindo: Żyć tak by niczego nie żałować

Historia: Urodziłem się we wiosce na terenie błyskawic nieopodal Iwy. Od małego chciałem zostać ninja i zacząłem trenować. Gdy byłem w wieku 5 lat na wioskę najechali bandyci. Rodzice wiedzieli że kiedyś to nastąpi więc wcześniej zbudowali schron. Gdy bandyci przybyli do wioski natychmiast rodzice zabrali mnie do schronu. Jednak źli ninja znaleźli nas. Wtedy matka chwyciła mnie za rękę i zaczęła uciekać. Jednak to było na marne. Gonili nas. Wtedy matka schowała mnie w sekretnym miejscu o którym nawet mój ojciec nie wiedział. Powiedziała żebym nie ruszał się z tego miejsca przez dłuższy czas. O wszystkim pomyślała ponieważ miałem jedzenia i picia pod dostatkiem. Po pewnym czasie uspokoiło się więc wyszedłem. Wtedy zobaczyłem moich rodziców leżących na ziemi pełnej krwi. Ten widok pozostanie mi do końca życia. Wziąłem plecak i zapakowałem resztki żywności którą znalazłem i ruszyłem nie wiedząc gdzie mnie świat zabierze. W trakcie podróży skończyły się zapasy. Więc nie miałem wyjścia, musiałem kraść. Przez dłuższy czas chodziłem od wioski do wioski tylko po pożywienie. W końcu trafiłem do wioski zwanej Iwa. Wtedy przypomniałem sobie słowa moich rodziców. Mówili że zostanę wielkim ninja a ja ich nie zawiodę. Wtedy pierwszy raz poszedłem do akademii. Co dzień trenowałem jak szalony tylko po to by zostać najlepszy.

Jutsu:

Misje:
E-
D-
C-
B-
A-
S-

Statystyki:
Siła:4
Zręczność:6
Szybkość:10
Wytrzymałość:10

http://img128.imageshack.us/img128/1609/avtkl4.gif
http://www.saiyanisland.com/media/image … Sasuke.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wkretka.pun.pl www.twojkomiks.pun.pl www.modnesimy.pun.pl www.transnowak.pun.pl www.xwf.pun.pl