narushinobi

Witamy młodych ninja i życzymy miłej zabawy...

Ogłoszenie

PROSZĘ O KONTAKT ZE MNĄ NA GG 13573189...

#1 2009-12-25 16:17:33

 Syaoran

Administrator

Zarejestrowany: 2009-12-17
Posty: 79
Punktów :   

Hijutsu

Ranga:C
Chakra:150
Chiyute bo jutsu
Technika uzdrawiania. Medyk koncentruje swoją Chakrę w ręce a następnie przykłada ją do chorego narządu. Uzdrawiającą energię można zarówno używać do leczenia swoich ran, jak i ran kompanów. Jednakże, jeśli rana jest zbyt głęboka, bądź zostało uszkodzone jeden z najważniejszych organów tj. serce, płuca, itd., technika może nie pomóc.

Ranga:D
Chakra:100
shousen jutsu
Technika przydatna na uleczeni elekkich ran, swoich jak i innej osoby. Po dotknieciu dlonia zranionego miejsca istnieje mozliwosc ze lekka rana zostanie uleczona.

Ranga:C
Chakra:200
Deri gaidoku no jutsu
Wokół rąk medyka pojawiają się bańki, które możemy zanurzyć w czyimś ciele. Bańki automatycznie pochłaniają substancje, które nie powinny znajdować się w organizmie, np. trucizny.

Ranga:B
Chakra:400
Naosute no jutsu
Tą techniką można uleczyć poważniejsze obrażenia, takie jak głębsze rany, małe złamania lub krwotok zewnętrzny

Ranga:A
Chakra:200
Shikon no jutsu
Ta technika polega na udawaniu martwego. Nawet najlepsi ninja nie mogą wyczuć "udawanej śmierci". Dzieje się tak dlatego, że ninja używający "Shikon no jutsu" zdolny jest zatrzymać puls krwi oraz oddech na wiele minut. Technika stosowana jedynie przez najwyższej rangi medyków.

Ranga:S
Chakra:1000
Koiyasute no jutsu
Zaawansowana technika lecznicza. Za jej pomocą możemy wyleczyć poważne uszkodzenia ciała, wewnętrzne jak i zewnętrzne, a nawet choroby.

Ranga:S
Chakra:2000
Jintai sosei no jutsu
Bardzo zaawansowana technika medyczna. Polega na odbudowie zniszczonych, oderwanych, odciętych itd kończyn (ręce, nogi). Jest to wygodna technika bo nie potrzeba żadnych pieczęci, ale Jutsu pochłania strasznie dużo chakry. Takie odbudowywanie wymaga skupienia i czasu.

Ranga:S
Chakra:0(Ale Utrata Własnego Życia)
Tensei no jutsu
Jest to technika odkryta przez Chiyo. Jako Ninja marionetkarz, przez wiele lat w czasach młodości, ona i inni Shinobi szukali sposobu, żeby ożywić swoje marionetki. Podczas tych poszukiwań Chiyo odkryła tę technikę. Polegała ona na przekazaniu swojego własnego życia martwej osobie. W ten sposób nieżywa osoba wracała do życia, jednakże użytkownik jutsu tracił za to swoje. Jutsu to więc wymaga wielkiego poświęcenia. Chiyo wskrzesiła w ten sposób Gaarę, za co dała swoje własne życie.

Ranga:B
Chakra:400
Chakra no mesu
Użytkownik tego zaawansowanego, medycznego Jutsu koncentruje Chakre wytwarzając silną aurę wokół swoich rąk. Przeznaczenia tej techniki jest tylko jedno - uszkodzenie tkanki mięśniowej, bądź jak się później okazuje także i struktury szkieletowej przeciwnika. Aby do tego doszło, niezbędny jest fizyczny kontakt.


Imie: Syaoran
Nazwisko: Amura
Wioska: konoha
Ranga: student akademi
Chakra: 1000
Natura czakry:
Yang: 500
Drużyna:
Ekwipunek:
Nindo: Żyć tak by niczego nie żałować

Historia: Urodziłem się we wiosce na terenie błyskawic nieopodal Iwy. Od małego chciałem zostać ninja i zacząłem trenować. Gdy byłem w wieku 5 lat na wioskę najechali bandyci. Rodzice wiedzieli że kiedyś to nastąpi więc wcześniej zbudowali schron. Gdy bandyci przybyli do wioski natychmiast rodzice zabrali mnie do schronu. Jednak źli ninja znaleźli nas. Wtedy matka chwyciła mnie za rękę i zaczęła uciekać. Jednak to było na marne. Gonili nas. Wtedy matka schowała mnie w sekretnym miejscu o którym nawet mój ojciec nie wiedział. Powiedziała żebym nie ruszał się z tego miejsca przez dłuższy czas. O wszystkim pomyślała ponieważ miałem jedzenia i picia pod dostatkiem. Po pewnym czasie uspokoiło się więc wyszedłem. Wtedy zobaczyłem moich rodziców leżących na ziemi pełnej krwi. Ten widok pozostanie mi do końca życia. Wziąłem plecak i zapakowałem resztki żywności którą znalazłem i ruszyłem nie wiedząc gdzie mnie świat zabierze. W trakcie podróży skończyły się zapasy. Więc nie miałem wyjścia, musiałem kraść. Przez dłuższy czas chodziłem od wioski do wioski tylko po pożywienie. W końcu trafiłem do wioski zwanej Iwa. Wtedy przypomniałem sobie słowa moich rodziców. Mówili że zostanę wielkim ninja a ja ich nie zawiodę. Wtedy pierwszy raz poszedłem do akademii. Co dzień trenowałem jak szalony tylko po to by zostać najlepszy.

Jutsu:

Misje:
E-
D-
C-
B-
A-
S-

Statystyki:
Siła:4
Zręczność:6
Szybkość:10
Wytrzymałość:10

http://img128.imageshack.us/img128/1609/avtkl4.gif
http://www.saiyanisland.com/media/image … Sasuke.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.modnesimy.pun.pl www.twojkomiks.pun.pl www.wkretka.pun.pl www.xwf.pun.pl www.bezele.pun.pl