narushinobi

Witamy młodych ninja i życzymy miłej zabawy...

Ogłoszenie

PROSZĘ O KONTAKT ZE MNĄ NA GG 13573189...

#1 2009-12-25 16:32:15

 Syaoran

Administrator

Zarejestrowany: 2009-12-17
Posty: 79
Punktów :   

Klan Hyuga

Klan Hyuuga:

Wioska: Do Wyboru
Natura chakry: do wyboru
Zdolność: Byakugan


Level 1:

- uzyskiwany na początku gry
- byakugan dopiero się uaktywnia, nie ma jeszcze 359 stopni
- widzi tylko podstawowe przepływy chakry przeciwnika
- +10  Zręczności
- nie widzimy koloru chakry więc nie potrafimy odróżnić który to klon a który jest prawdziwy


Level 2:

Wymagania:
-Chunin
-5 Misji rangi C
- widzi 359 stopni
- każdy ninja ma swój własny 360 stopień, którego nie widzi, przeciwnik nie wie gdzie ten punkt się mieści(Każdy sobie wybiera stopień wokół swojej głowy)
- następne +10 do Zręczności
- nie widzimy koloru chakry więc nie potrafimy odróżnić który to klon a który jest prawdziwy

ranga:D
koszt:50 za post
Jyuken- Jest to rodzaj walki wręcz, który znacząco różni się od innych, normalnych uderzeń. Jyuken polega na atakowaniu wewnętrznego systemu chakry dzięki uderzeniom chakry z dłoni używającego. Dodając jeszcze, że Jyuken jest stosowany wraz z Byakuganem (dzięki któremu ninja może widzieć wyloty chakry, tak zwane tenketsu).

ranga:B
koszt:500
Hakke Hyakunijuuhachishou- Atak TaiJutsu, który podobnie jak 'Hakke Rokujuuyonshou' wymaga od użytkownika Byakugana. Jednak wymagany jest o wiele wyższy poziom Jyuuken'a, który osiągnąć mogą tylko najbardziej wybitni pośród klanu Hyuuga. Atak ten blokuje nie jak w przypadku Rokujuuyonshou 64 główne tenketsu, lecz 128. Teoretycznie, nie ma ninja, który przeżyłby ten atak.

ranga:B
koszt:700
Hakke Rokujuuyonshou- Jest to najsilniejsze TaiJutsu Wioski Ukrytego Liścia, które stosowane jest zawsze z pomocą Byakugan oraz Jyukena. Dzięki możliwości widzenia wewnętrznego systemu chakry, ninja atakuje 64 głównych z 361 wylotów chakry.Atak rozpoczyna się od dwóch prostych uderzeń. Zaraz po nich shinobi atakuje ponownie dwoma i później czterema uderzeniami. Następnie użytkownik wykonuje kolejno 8,16, oraz 32 uderzeniami, co łącznie daje nam zablokowanie 64 głównych tenketsu. Wewnętrzny system chakry zostaje wyłączony, a ninja ogrania ogromny ból. W praktyce nie może się już później podnieść.

ranga:B
koszt:500
Hakkeshou: Kaiten- Technika polega na wylocie chakry z każdego z punktów tenketsu, dzięki czemu możliwe jest zatrzymanie ataku przeciwnika zaraz przed jego zderzeniem z ciałem. Następnie ninja wykonuje bardzo szybkie obroty tworząc jednolity wir, dzięki któremu może odparowywać wszelakie ataki TaiJutsu (oczywiście nadal musi wypuszczać chakrę z każdego tenketsu). Atak ten rani również każdego przeciwnika znajdującego się w pobliżu wiru.

ranga:D
koszt:150
Hakke Itten- Prosty atak, praktycznie nieszkodliwy. Polega na zatrzymaniu przeciwnika.

ranga:B
koszt:50 za post
Harichakra - Polega na wytworzeniu z otworów tenketsu igieł, dzięki którym można przecinać elementy wykonane z chakry, które normalnie są nie do przecięcia. Igły z chakry można wytwarzać w każdy miejscu na ciele, gdzie znajduje się punkt tenketsu.

ranga:C
koszt:300
Hakke Sanjunishou- Jest to słabsza wersja Hakke Rokujuuyonshou - są to 32 uderzenia. Jeśli atak będzie udany, przeciwnik będzie się wolniej ruszał i będzie miał problemy ze skumulowaniem chakry.

ranga:S
koszt:2000
Hakke Hasangeki- W jednej chwili wypuszczamy z dłoni duże ilości chakry celując w tenketsu znajdujące się przy sercu. Celne trafienie powoduje natychmiastową śmierć

ranga:B
koszt:400
Hakke Kuushou- Wytwarzamy wielki podmuch wiatru wymieszany z naszą czakrę,powoduje on duże obrażenia i rany.

ranga:A
koszt:100 za post
Shugo Hakke Rokujuuyonshou- Z każdego tenketsu ( jest 360) wytwarzamy nitki chakry którymi możemy dowolnie sterować. Jest to bardzo groźna broń gdyż możemy takimi nitkami atakować oraz się bronić.

ranga:S
koszt:3500
Hakkeshoy: Nihyakugojuurokushou- Najsilniejsza technika klanu Hyuuga. Użytkownik wykonuje 256 uderzeń. Po wykonaniu techniki przeciwnik ginie - nie ma szans na przeżycie. Użytkownik natomiast ledwo jest w stanie utrzymać się na nogach. Stosuje się raz na tydzień.


Imie: Syaoran
Nazwisko: Amura
Wioska: konoha
Ranga: student akademi
Chakra: 1000
Natura czakry:
Yang: 500
Drużyna:
Ekwipunek:
Nindo: Żyć tak by niczego nie żałować

Historia: Urodziłem się we wiosce na terenie błyskawic nieopodal Iwy. Od małego chciałem zostać ninja i zacząłem trenować. Gdy byłem w wieku 5 lat na wioskę najechali bandyci. Rodzice wiedzieli że kiedyś to nastąpi więc wcześniej zbudowali schron. Gdy bandyci przybyli do wioski natychmiast rodzice zabrali mnie do schronu. Jednak źli ninja znaleźli nas. Wtedy matka chwyciła mnie za rękę i zaczęła uciekać. Jednak to było na marne. Gonili nas. Wtedy matka schowała mnie w sekretnym miejscu o którym nawet mój ojciec nie wiedział. Powiedziała żebym nie ruszał się z tego miejsca przez dłuższy czas. O wszystkim pomyślała ponieważ miałem jedzenia i picia pod dostatkiem. Po pewnym czasie uspokoiło się więc wyszedłem. Wtedy zobaczyłem moich rodziców leżących na ziemi pełnej krwi. Ten widok pozostanie mi do końca życia. Wziąłem plecak i zapakowałem resztki żywności którą znalazłem i ruszyłem nie wiedząc gdzie mnie świat zabierze. W trakcie podróży skończyły się zapasy. Więc nie miałem wyjścia, musiałem kraść. Przez dłuższy czas chodziłem od wioski do wioski tylko po pożywienie. W końcu trafiłem do wioski zwanej Iwa. Wtedy przypomniałem sobie słowa moich rodziców. Mówili że zostanę wielkim ninja a ja ich nie zawiodę. Wtedy pierwszy raz poszedłem do akademii. Co dzień trenowałem jak szalony tylko po to by zostać najlepszy.

Jutsu:

Misje:
E-
D-
C-
B-
A-
S-

Statystyki:
Siła:4
Zręczność:6
Szybkość:10
Wytrzymałość:10

http://img128.imageshack.us/img128/1609/avtkl4.gif
http://www.saiyanisland.com/media/image … Sasuke.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.suktes.pun.pl www.s7350.pun.pl www.tzpn.pun.pl www.wadfag.pun.pl www.piotras359.pun.pl