narushinobi

Witamy młodych ninja i życzymy miłej zabawy...

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

PROSZĘ O KONTAKT ZE MNĄ NA GG 13573189...

#1 2009-12-25 16:33:06

 Syaoran

Administrator

Zarejestrowany: 2009-12-17
Posty: 79
Punktów :   

Klan shokon

Koszt:30 za 1
Ranga:C
Shoton: Hari Senbon Oujou
Opis: Bardzo efektywna technika. Polega na wytworzeniu z kryształu senbonow, które są bardzo twarde. Senbony są dosyć szybkie. Lecz, aby wykonać technikę należy znajdować się w powietrzu.

Koszt:200 za post
Ranga:C
Shouton: Suishou Tou
Opis: Dobra technik ofensywna jak i defensywna. Polega na wytworzeniu kolca, który znajduje się nad rekom. Jest on wykonany z kryształu oczywiście. Możemy nim spokojnie zabiec przeciwnika oraz rozkruszyć niektóre bronie.

Koszt:50 za 1
Ranga:C
Kesshou Shuriken no Jutsu
Opis: Kolejna z technik Guren. Polega na utworzeniu shurikenow, które przypominają gwiazdy śnieżne.  Są one z kryształu i bardzo poważnie ranią.

Koszt:1000
Ranga:B
Shouton: Suishou Rou no Jutsu
Opis: Potężna technika używana przez Guren. Polega na złapaniu przeciwnika w kryształ i zamienieniu go od wewnątrz jak i od zewnątrz właśnie w niego. Gdy, kryształ pęknie nasz przeciwnik zostaje rozwalony na miliony kawałków.

Koszt:500 za post
Ranga:A
Shoton: Hari Supea no Jutsu
Opis:Technika ta polega na wytworzeniu z reki wielkiego kolca można nim swobodnie machać oraz zadawać groźne rany.

Koszt:5000
Ranga:S
Shouton: Kurisutaru Needles
Opis: Jutsu to użyła Guren na Kabuto. Polega na wytworzeniu obojętnie z czego np. z ziemi kolców z kryształu. Technika jest bardzo nie bezpieczna, gdyż jest bardzo szybka i bez specjalnych zdolności przeciwnik nie ma szans na unik.

Koszt:A
Ranga:500 za 1
Kesshou Bousei
Opis: Technika ta podobna jest do Crystal Release: Crystal Hexagonal Shuriken jednak w tej technice shuriken jest większy przynajmniej dwa razy. Technika ofensywna szybko można ją wykonać.

Koszt:5000
Ranga:S
Shouton: Omiwatari no Jutsu
Opis: Potężna technika ofensywna. Polega na wytworzeniu przed nami i pod przeciwnikiem kolców z kryształu, które przebijają naszego rywala automatycznie.

Koszt:5000
Ranga:A
Shouton: Hasho Kodi
Opis: Technika polega na utworzeniu smoka z kryształu. Otoczony jest kolcami z kryształu oraz wykonuje wszystkie rozkazy. Może zabić przeciwnika za jednym zamachem.

Koszt:1000
Ranga:B
Kesshō Kyodai Rokkaku Shuriken
Opis: Polega na tym, że wytwarzamy shuriken, który jakby otacza nas i my jesteśmy w normalnej formie lecz shuriken, który nas otacza obraca się i może przeciąć na pól naszego przeciwnika. Wszystko zależy od wykonującego jaką prędkość osiągnie.

Koszt:500 za post
Ranga:B
Shouton: Suisho Meikyu no Jutsu
Opis: Bardzo potężna technika uwieziająca przeciwnika. Polega na wytworzeniu najpierw wokół przeciwnika szeregu kryształowych kwiatów. Po czym te kwiaty zaczynają rosnąc i tworzą gigantyczną pułapkę (labirynt). Technika może zneutralizować nawet Byakugan.

Koszt:1500
Ranga:B
Shōton: Suishōheki Hachi no Jin
Opis: Jedna z najsilniejszych technik Guren. Polega na uwiezieniu przeciwnika w potężnej pułapce stworzonej z kryształu. Technika jest bardzo potężne może powstrzymać nawet Biju lecz nie na długo.

Koszt:400
Ranga:C
Shouton: Suishou Kyou
Ta technika polega na tym ze składamy pieczecie a potem wypuszczamy z rak czerwona kule która z każdą chwila się powiększa aż tworzy kryształowe lustro którego nie da się zniszczyć normalnymi atakami technika jest używana do zrobienia kryształowych klonów: Suishou Bunshin no Jutsu

Koszt:S
Ranga:1500 za 1
Suishou Bunshin no Jutsu
Technika polega na tym ze jeśli zrobimy Shouton: Suishou Kyou wychodzą z lustra Kryształowe klony które są bardzo wytrzymałe.Z kazdym klonem chakra dzieli sie na pol oczywiscie jezeli jest ich 3 to chakry maja 1/3 a jezeli 4 to 1/4 itd.

Koszt:600 za post
Ranga:A
Shouton: Suishouheki Kekkei no Jutsu
Opis: Wyskakujemy w górę, wystawiamy rękę na lewo i na prawo. Zaczyna się wydobywać jakby fala uderzeniowa kryształu, ale fala nie jest przeznaczona do ataku, tylko by się rozeszła. Po chwili jesteśmy zamknięci w kryształowej barierze, która jest dość spora. Bardzo dużo ataków nie może przebić tejże bariery, gdyż owy kryształ się regeneruje.

Koszt:B
Ranga:200 za 1
Kesshou Aojiroi
Technika jest bardzo potężna puszczamy z nieba ogromne kryształowe kolce które są bardzo twarde i ostre. Bez problemu dziurawia przeciwnika


Imie: Syaoran
Nazwisko: Amura
Wioska: konoha
Ranga: student akademi
Chakra: 1000
Natura czakry:
Yang: 500
Drużyna:
Ekwipunek:
Nindo: Żyć tak by niczego nie żałować

Historia: Urodziłem się we wiosce na terenie błyskawic nieopodal Iwy. Od małego chciałem zostać ninja i zacząłem trenować. Gdy byłem w wieku 5 lat na wioskę najechali bandyci. Rodzice wiedzieli że kiedyś to nastąpi więc wcześniej zbudowali schron. Gdy bandyci przybyli do wioski natychmiast rodzice zabrali mnie do schronu. Jednak źli ninja znaleźli nas. Wtedy matka chwyciła mnie za rękę i zaczęła uciekać. Jednak to było na marne. Gonili nas. Wtedy matka schowała mnie w sekretnym miejscu o którym nawet mój ojciec nie wiedział. Powiedziała żebym nie ruszał się z tego miejsca przez dłuższy czas. O wszystkim pomyślała ponieważ miałem jedzenia i picia pod dostatkiem. Po pewnym czasie uspokoiło się więc wyszedłem. Wtedy zobaczyłem moich rodziców leżących na ziemi pełnej krwi. Ten widok pozostanie mi do końca życia. Wziąłem plecak i zapakowałem resztki żywności którą znalazłem i ruszyłem nie wiedząc gdzie mnie świat zabierze. W trakcie podróży skończyły się zapasy. Więc nie miałem wyjścia, musiałem kraść. Przez dłuższy czas chodziłem od wioski do wioski tylko po pożywienie. W końcu trafiłem do wioski zwanej Iwa. Wtedy przypomniałem sobie słowa moich rodziców. Mówili że zostanę wielkim ninja a ja ich nie zawiodę. Wtedy pierwszy raz poszedłem do akademii. Co dzień trenowałem jak szalony tylko po to by zostać najlepszy.

Jutsu:

Misje:
E-
D-
C-
B-
A-
S-

Statystyki:
Siła:4
Zręczność:6
Szybkość:10
Wytrzymałość:10

http://img128.imageshack.us/img128/1609/avtkl4.gif
http://www.saiyanisland.com/media/image … Sasuke.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.piotras359.pun.pl www.kolejkamarecka.pun.pl www.wadfag.pun.pl www.tzpn.pun.pl www.suktes.pun.pl